آریا لوگو | طراحی لوگو ارزان و حرفه ای - طراحي لوگو ارزان, طراحي لوگو حرفه اي, طراحي آرم ارزان, طراحي آرم حرفه ای, طراحي نماد, سفارش طراحي لوگو ارزان, ساخت لوگو حرفه اي, ساخت آرم تجاري, سفارش لوگو حرفه اي و ارزان, طراحي لوگوتايپ فارسي, سفارش لوگو ارزان,طراحي لوگو در تبریز,طراحي لوگو در تبریز

آریا لوگو | شرکت طراحی گرافیک

آریا لوگو | بروز ترین و مجهزترین شرکت در زمینه طراحی گرافیک می باشد.این شرکت با داشتن اسپانسر های فوق العاده قوی هزینه های طراحی کمتری نسبت به سایر شرکت های طراحی و وبسایت های فعال در این زمینه دارد.هدف ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

تلفن تماس و مشاوره : 9733 714 0903

تماس و مشاوره رایگان:” 9733 714 0903 “

 

تاثیر لوگو در جلب توجه مشتریان

آریالوگو > آموزش  > تاثیر لوگو در جلب توجه مشتریان

تاثیر لوگو در جلب توجه مشتریان

تاثیر نام تجاری و لوگوی مناسب در جذب مشتری . اگر شما نام تجاری و لوگو مناسب برای خود انتخاب کنید و لوگو شما در ذهن مشتری نقش ببندد. کمک خیلی زیادی در جذب مشتری های جدید می‌کند و باعث بالا رفتن میزان وفاداری

تاثیر لوگو در جلب توجه مشتریان

اگر شما لوگو مناسب برای خود انتخاب کنید و لوگو شما در ذهن مشتری نقش ببندد. لوگو در جلب توجه مشتریان کمک خیلی زیادی میکند و همچنین باعث جذب مشتری های جدید می‌شود. و باعث بالا رفتن میزان وفاداری مشتریان قبلی به نام تجاری جدید خواهد شد. نام تجاری و برند شما نقش قابل توجهی در برقراری ارتباط محکم‌تری بین مشتریان و نام برند و لوگوی تجاری شما ایجاد خواهد کرد.

یک لوگوی ایده آل فقط یک عکس نیست و چیزی فراتر از عکس یا نوشته می باشد برند و لوگو ی خوب داستان کسب و کار شما را بیان خواهد کرد و انتقال دهنده این است که شما کی هستید و زمینه فعالیت کاری شما چیست. همانطور که گفته شد لوگوی ایده‌آل به وسیله رنگ ها کلمه‌ ها فونت ها و یا شکل های هندسی یا عکس ها و … نام تجاری و برند و معرف زمینه شغلی فعالیت شما خواهد بود و خدمات شما را به خوبی برای مشتری فقط با یک نگاه می شناساند. موارد زیر در طراحی لوگوی خوب در جذب مشتری و افزایش بازار کار باید مد نظر قرار گیرد.

 

 

۱- خصوصیت پیش فرض یک لوگوی خوب را باید در نظر بگیریم.

 

تاثیر لوگو در جلب توجه مشتریان اگر شما لوگو مناسب برای خود انتخاب کنید و لوگو شما در ذهن مشتری نقش ببندد. لوگو در جلب توجه مشتریان کمک خیلی زیادی میکند و همچنین باعث جذب مشتری های جدید می‌شود.

 

  • ماندگاری ذهنی و بصری:
  • همواره مشتریان با نگاه اقدام به خرید می کند پس داشتن تصاویر و لوگوی زیبا گویای فعالیت شما بهتر از متن خواهد شد.
  • بالا رفتن میزان اعتماد :
  • لوگو و برند باید صداقت و درستی به آن چیزی که در واقعیت اتفاق می‌افتد و می‌تواند کار شما را در جذب مشتری آسان‌تر کند.
  • افزایش تحسین و رضایت :
  • اگر در حال حاضر مشتریان به کسب و کار و فعالیت شما دید خوبی دارند باید لوگویی را طراحی کنید که مشتری به اعتمادی که به شما کرده است افتخار کند.و مفخر این باشد که میتواند از محصولات شما استفاده کند. مثلا کسانی که از برند های نایک یا آدیداس استفاده می کنند مفختر استفاده از این برند ها هستند.

 

۲- بازار هدف برند خود را در نظر بگیرید و بدانید که مشتریان واقعی شما چه کسانی هستند و طراحی لوگو خود را مد نظر و مطابق عللاقه و خواسته های مشتریان خود در طراحی کنید.همان طور که در بالا نیز گفتیم لوگو شما باید معرف محصول و خدمات قابل ارائه شما باشد.

 

تاثیر نام تجاری و لوگوی مناسب در جذب مشتری . اگر شما نام تجاری و لوگو مناسب برای خود انتخاب کنید و لوگو شما در ذهن مشتری نقش ببندد. کمک خیلی زیادی در جذب مشتری های جدید می‌کند و باعث بالا رفتن میزان وفاداری

۳- لوگو باید به طور خلاق شده طراحی شده ولی در عین حال معرف مفهوم و منحصر به فرد باشد و از طرح های پیچیده ای که نامفهوم هستند جدا خودداری شود.زیرا اگر طرح نتواند مفهوم خاصی را به مخاطب برساند لوگو مربوطه نیز در جلب مشتری هم ناکارآمد خواهد بود.

 

داشتن لوگو برای هر سازمان یا فعالیت حیاتی و ثمر بخش خواهد بود.

هزینه کردن برای طراحی لوگو یک هزینه اضافی نیست و به نوعی سرمایه گذاری برای افزایش مشتریان می باشد. تقریبا همه سازمان ها و فعالیت ها دارای یک لوگو اختصاصی هستند که نشان دهنده ی ارزش ها و ویژگی های این سازمان در بازار و در میان عموم مردم و مشتریان این فعالیت و سازمان است.داشتن لوگو اغلب نقش مهمی در بازاریابی سازمان و کسب و کارها در بازاریی که پر از رقابت است ایفا می کند.

 


خواندن این مطلب را از دست ندهید: تاثیر لوگو در جلب توجه مشتریان


مقالات پیشنهادی برای شما :


 

نمونه کارها طراحی لوگو :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت