theme wordpress
پایگاه دانش

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار چگونه است آیا تاثیری در میزان موفقیت کسب‌وکار دارد برای داشتن بازاریابی موثر درجه دو شرکت را های متفاوتی وجود دارد یکی از این راه‌ها داشتن لوگوی جذاب و منحصر به فرد برای کسب و کار آنهاست. اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که تغییر در نماد شرکت ها ی دیگر به هیچ عنوان به اتفاق خوبی برای شما نخواهد بود.

آمارها نشان می دهد که موضوع طراحی لوگو از نظر شرکت های مختلف و کمپانی ها خیلی مورد بحث و اهمیت قرار دارد و در اینترنت سرچ های بسیار زیادی در مورد طراحی لوگو انجام میشود که داشتن لوگوی حرفه ای و جذاب برای کسب و کار و شرکت و کمپانی شما بسیار حیاتی به موضوعی بسیار مهم است که باید از هر نظر دفتر لوگو برای خود مورد بررسی قرار دهید.

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار

نماد ها در طراحی لوگو

آمارها نشان می‌دهد که استفاده از نمادها در طراحی لوگو برای کسب و کار خود بسیار جذاب تر از حالتی است که فقط نام تجاری شما در استفاده و طراحی شده است زیرا وقتی که از نمادها در طراحی لوگو ی خود استفاده می کنید جذاب تر شده و مشتریان با این برند سر کار دارند و بهتر در ذهن آنها جایگزین می شود ولی در حالی که وقتی که استفاده از نام تجاری خود استفاده می‌کنید مشتری بیشتر مواقع مورد سردرگمی قرار می گیرد که این برند با این نام متعلق به چه نوع فعالیتی است.

به عنوان مثال لوگوی اپل نسبت به نوکیا بیشتر در ذهن مخاطبان باقی مانده است.

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار

لوگوی یک ابزار کلیدی

یک ابزار کلیدی در ارتباط با شرکت است که معنی و مفهوم زمینه فعالیت و دیگر اطلاعات توضیحی شرکت را در نگاه اول به مخاطب نشان می‌دهد لوگو مزایای عملکردی یک برند را به صورت نمادین منعکس می‌کند و از این طریق به مخاطبان این امکان را می دهد که هر چه بیشتر با این برند آشنا شوند و ارتباط برقرار کند هایی که بیشتر از طبیعت الهام می‌گیرند در طراحی خود بیشتر در ذهن مخاطب باقی خواهند ماند و تاثیرگذاری بیشتری دارند ولی در طراحی این لوگوها باید دقت داشته باشیم که زمینه فعالیت شرکت را به خوبی منعکس کنند و به مخاطب نشان دهند.

مایکروسافت یک نمونه خوب از طراحی لوگو و برخوردار است که در طراحی خود از پنجره با رنگ های مختلف استفاده شده است.

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار

ترکیب رنگ در طراحی لوگو

در طراحی لوگو ترکیب رنگ یک مسئله بسیار مهم و حیاتی است زیرا معنی ترکیب های رنگی و معانی رنگ ها از خود نشان میدهند در مخاطب تاثیر گذاشته و در شناساندن برند تاثیر زیادی دارد در طراحی لوگو یک عنصر مهم و حساس به شمار می آید.

طراحی لوگو ی پیچیده یا طراحی لوگو ی ساده

داشتن یک لوگوی ساده مانند لوگوی شرکت میتسوبیشی نسبت به یک لوگوی بسیار پیچیده تاثیر بیشتر قابل درک دارد.

در طراحی لوگو برای یک کسب و کار نمی توان تمامی رویکردها را در نظر داشت تنها چیزی که باید مورد توجه قرار بگیرد نیازهای مشتری و هدف ما در بازار هدف می باشد.

نکات کلیدی در طراحی لوگو

  • محتوا : استفاده از نمادها نسبت به آنها بیشتر معرفی خواهد بود
  • مفهوم و معنی : لوگوی مناسب باید نشان دهنده مزایای عملکرد محصول باشد
  • رنگ لوگو : در انتخاب رنگ خود حساسیت بیشتری به خرج دهید
  • پیچیدگی : شکل های ساده بیشتر در ذهن مخاطب باقی می ماند تا شکل های پیچیده
  • فرم شکل:  شکل های زاویه دار ای مناسب آقایان شکل های خمیر مخصوص خانمها

در صورتی که نیاز به یک طراحی لوگو حرفه ای برای کسب و کار خود دارید می توانید با مراجعه به سایت آریا لوگو اقدام به ثبت سفارش بکنید تا طراحی حرفه ای لوگو برای شما انجام شود.

 

تاثیر لوگوی شرکت در میزان موفقیت کسب و کار در آریا لوگو
[امتیاز: 1 میانگین: 5]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن