theme wordpress
پایگاه دانشلوگو

داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی

داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی

داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی

داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی مثلا وقتی تصویری که برای اولین بار می بینید اگر جذاب باشد حتما مورد توجه قرار می گیرد و نظر شما را جلب می‌کند یکی از اولین تصویری که مشتریان شرکت ها می بینند لوگو و هویت بصری آنها است که در داخل کشور ما تاثیر دارد تصویر و هویت مناسبی در ذهن مشتری خواهد ماند.

در دنیای امروز بیشتر از گذشته از علایم نسبت به متن ها استفاده می شود علامتهای چانه نشانه ها و لوگوهای علائم تصویری علائم تصویری موجود در خیابان ها و ایستگاه های مختلف اتوبوس و مترو ها فرودگاه ها و سایر اماکن عمومی مکانهای است که در این ها نشانه های تصویری هستند که باعث درک بهتر و صحیح تر زودتر مفاهیم و اطلاعات می شود.

افراد مختلف همدیگر را اولین تصویری که در ذهنشان از فرد مقابل دارند به یاد می آورند آنها را کتابت می کنند برای مثال وقتی شما برای مصاحبه شغلی رفتید و لباس چین و چروک و روزمه در هم بر هم داشته باشید از دوازده شرایط کامل را برای استخدام داشته باشید احتمال کمتری وجود دارد که انتخاب شوید استخدام شوید در این حال شما متوجه می شوید که چرا انتخاب نشده اید و در انتخاب برمی‌گردد و اولین برخورد چهره شما در طرف مقابل در اولین برخورد اتفاق افتاده است.

رابطه داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی:

۱-ایجاد اعتماد

مشتریان قبل از اینکه بخواهند وارد شده یا سایت بشوند یک تصویر چهره ی شرکت در ذهن خودشان از قبول دارند که بخشی از این چهره مشتری ناشی از لوگوی شرکت می باشد اگر لوگوی شما به صورت جذاب و حرفه ای طراحی شده باشد این چهره واقعی در ذهن مشتری بهتر است در ذهن ها ماندگار خواهد شد باعث می شود که مشتریان شما احساس حرفه ای شدن با تجربه شده نسبت به شما داشته باشند و با اعتماد کامل شرکت شما را برای خرید و یا کارهای دیگر انتخاب خواهند کرد.

۲-دوم جذب مشتریان جدید

اگر لوگو حرفه ای ماندگار داشته باشید برای مشتریانی که برای اولین بار با هم رابطه کاری خواهند داشت خواهد بود و برای همیشه در ذهن آن خواهید ماند و به دیگران شما را معرفی خواهد کرد بنابراین داشتن لوگوی حرفه ای رابطه مستقیم با تبلیغات پنهان دارد که باعث معرفی شرکت و برند شما به دیگران خواهد شد که از این طریق می توانید مشتریان جدید را جذب کنید بدون لوگو در داشتن هویت شغلی شما تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت.

۳-متمایز بودن از رقبای خود

یکی از راه هایی که می توانید از رقبای خود متمایز و متفاوت شوید انتخاب لوگوی متمایز و متفاوت از رقبای خود را در داشتن هویت شغلی شما تاثیر زیادی در ذهن مشتری دارد اگر متفاوت و متمایز از رقبای خود نباشید در بین رقبا نمی توانید به خوبی دیده شوید و مشکلاتی از قبیل عدم نفوذ در ذهن مشتریان و دیده نشدن و پیشرفت نکردن و…خواهید شد بنابراین برای داشتن هویت او و متفاوت سعی کنید طرحی متفاوت از دیگران داشته باشید.


خواندن این مطلب را از دست دهید : ۶ راهکار برای موفقیت برند


۴-حفظ مشتریان وفادار قبلی

سعی کنید برای اینکه خودتان را در صحنه رقابت نگهدارید مشتریان همیشگی خود را حفظ کنید و اجازه ندهید که شما با روش‌های متفاوت مشتریان شما را از دست شما بگیرند و یک لوگو و طرح همیشگی انتخاب کنید و مدام آن را تغییر ندهید و چارچوب کلی آن را حفظ کنید در متغیر نداشته باشید که مشتریان میل کمتری به این تغییرات دارند و باعث سردرگمی آنها خواهد بود.

۵-اعتماد سازی حرفه ای

داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی حرف های شما تاثیر بسیار زیادی دارد و اگر طرح طراحی شده حرفه ای داشته باشی باعث حرفهای جلوه دادن فعالیت شما در ذهن مشتریان خواهد شد و اگر طرح الگوی نامناسب داشته باشید باعث می شود که سطح شغلی شما ضعیف تلقی شده و در اولویتهای انتخابی پایین تری در ذهن مشتری خواهید بود به نظر من قبل از هر چیزی شما باید لوگوی حرفه ای خود را داشته باشید تا هویت جذاب بتوانید در ذهن مشتری ایجاد کنید و بتوانید در زمینه‌های فعالیت خود موفق عمل کنید و در بین رود در جایگاه های بالاتری قرار بگیرید.

بنابراین مشتریان به برند ی علاقه دارند که برای آنها جذابیت داشته باشد و روی آن تعصب خاصی دارند و آنها همیشه تیک مارک خاص کفش مارک دیگری برتری می‌دانند و ترجیح می دهند که محصول خریداری شده آنها از این موارد باشد و یا روی یک برند خاصی از خودرو حساس هستند و حاضرند درباره فواید داشتن آنها بحث و جنجال به پا کنند و در این میان برند موفق است که هویت شغلی مناسبی در بین مشتریان داشته باشد و داشتن لوگو در داشتن هویت شغلی شما خیلی تاثیر دارد و از اهمیت بالاتری برخوردار است.

آریا لوگو


لینک های مفید برای شما : 

[امتیاز: 0 میانگین: 0]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن