theme wordpress
آموزشپایگاه دانش

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

در دنیای امروز همه افراد آگاهانه و یا ناخودآگاه با این برنده های مطرح سر و کار دارند و از محصولات این شرکت های بزرگ و موفق استفاده می کنند.و دانستن راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا برای استفاده از تجربیات آنها خیلی مفید خواهد بود. نکته ی مهم این است که این شرکت های بزرگ چگونه توانستند به این موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند. و در سراسر دنیای به این بزرگی کاربران زیادی برای خود داشته باشند شاید بسیاری از این شرکت‌ها فروش بیشتر و سهام گران‌ترین نیز نداشته باشند اما به دلیل رابطه خوبی که با مشتریان خود ایجاد می کنند در جایگاه بهترین برند ها قرار می گیرند و برای خود پادشاهی می کنند.

پس به این نتیجه خواهیم رسید که رسیدن به بهترین جایگاه در میان برندهای مطرح دنیا ایجاد رابطه پایدار با مشتری است چنانکه قابل رویت است این روش بسیار خوب پاسخ داده است وقتی این کارها را انجام دهید جاذبه بیشتری در نظر مشتری خواهید داشت و تجارت پررنگ‌تر و درآمد بیشتری خواهید داشت.

در این مطلب تکنیک ها و راهکارهای برندهای مختلف و قابل اطمینان را بیان خواهیم کرد که رابطه خوبی با مشتری و کاربران خود دارند از این راهکارها استفاده کرده اند و به شغل فعالیت خود را رونق بخشیده اند.

شرکت آمازون : شخصی سازی برای مشتری

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

سایت آمازون یک فروشگاه اینترنتی است که همه چیز در آن فروخته می شود. از شیر مرغ گرفته تا جان آدمیزاد با قیمتهای مناسب و به صورت آنلاین می فروشند و یکی از مطمئن فروشگاه های اینترنتی در جهان میباشد.

دلیل این خوشنامی جهانی آمازون این است که مشتری مداری را هدف اول خود قرار داده و مشتریان این شرکت اطمینان کامل از این سایت دارند.  تجربه بهترین خاطره و عالی ترین زمانها را در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار میدهد آمازون با داشتن بهترین و بیشترین محصولات هر روز هفته به ۲۴ ساعته کار میکند.

همه محصولات این شرکت مقاله هایی در مورد خود محصول دارند که کاربران این سایت می‌توانند قبل از اینکه کالایی را خریداری کنند.  این مقالات را مطالعه نموده و از محصولی که می‌خواهند بخرند آگاهی بسیاری داشته باشند و همینطور قیمت محصولات در این سایت بسیار پایین‌تر است و حمل محصولات برای مشتریان رایگان می باشد و خیلی سریع تر از سایت های دیگر و یا فروشگاه‌های اینترنتی دیگر به دست خریداران خود می رسانند حتی محصولات خود را با پهپادهای پیشرفته برای خریداران می فرستند.

خرید از سایت آمازون بسیار راحت و با چند کلیک انجام میشود با اینکه سایت های بزرگ نباید شخصی شده باشند ولی سایت آمازون برخلاف دیگر آن پروفایل شخصی شده و مشتری پسندی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 


خواندن این مطلب را از دست ندهید : اشتباهات رایج در انتخاب و طراحی لوگو


اپل : شرکت تولیدی و نوآوری همیشگی

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

اپل نخستین برند پرقدرت دنیا است و این شرکت آمریکایی از نظر رضایت مشتریان خود در رتبه چهارم قرار دارد و در حوزه فناوری و وسائل الکترونیک فعالیت می کند مشتریان این شرکت چنان به اپل اعتماد دارند وقتی که این شرکت محصول جدیدی را به بازار ارائه می‌دهد مشتریانش از کارکرد آن اطمینان خاطر دارند و به این معتقد هستند که محصول جدید نیازهای جدید آنها را رفع خواهد کرد.

شرکت اپل یک تیم تخصصی و خلاقیت و ایده پردازی دارد که همیشه در حال نوآوری و خلاقیت است و این رمز موفقیت اپل تاکنون بوده است.

بزرگترین دستاورد دیگر این شرکت فروشگاه بزرگ اینترنتی Apple store می باشد. که این موضوع خیال کاربران اپل را راحت تر کرده است که هر آنچه نیاز دارند می توانند برای دستگاه اپلی و ios خود پیدا کنند استیو جابز موسس برند اپل همیشه به دنبال مسائلی بود که برای خود اپل و مشتریانش مناسب باشد و تمرکز این شرکت روی همین مسئله بوده و همین نیز باعث شده است طراحی و تولیدات و محصولات بیشتری در زمینه های مختلف تولید شود.به صورتی شده است که حتی رقبای اپل هم به گرد پای آن هم نمی رسند.

ثابت ماندن همانند : فورد

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

در حالی که امروزه تغییر کردن لازمه پیشرفت به نظر می‌رسد شرکت فورد ثابت کرده که این مسئله زیاد هم تاثیر گذار نیست. کمپانی فورد همچنان به سیاست‌های قبلی خود متکی است و همان روش های قبلی را برای پیشرفت کار خود ادامه میدهد. از لوگوی ثابت این شرکت گرفته که تأکید هنری فورد پدر بر آن بوده است تا نام کوتاه یک بخشی این شرکت در طول سال تغییری نکرده و ثابت مانده است کمپانی فورد به عنوان یکی از سه کمپانی مهم و فعالی است که در شهر دیترویت قرار دارد و محصولات قابل توجه و تحسین برانگیزی را تولید و عرضه بازار میکند.

کمپانی فورد یک رابطه دو طرفه با مشتریان خود دارد و همیشه به نظرات و انتقادات مشتریان احترام می‌گذارد و خواسته‌های آنها را در طراحی و تولیدات محصولات خود اجرا و عملی می‌کند و ارتباط پایداری با مشتریان خود دارد.

کمپانی فورد همیشه به قابل اعتماد بودن بادوام بودن و استحکام شهرت داشته است و همیشه همین شعار های خود را عملی ساخته و طبق سیاست های خود عمل کرده است.  یک نکته مثبت کمپانی فورد این است که هیچگاه شرکت از دولت کمکی برای انجام کارهای خود نگرفته و در این صورت است که می‌تواند در آینده به صورت مستقل عمل کند.

کمپانی نایک just do it ( اهل انجام کار)

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

خلاقیت و نوآوری برای همه ورزشکاران این شعار اصلی نایک و چشم انداز و هدف اصلی شرکت نایک می باشد.

شرکت نایک تولیدکننده پوشاک ورزشی و وسایل ورزشی برای عموم مردم و ورزشکاران حرفه‌ای است که تحت مشاوره های سودمند یکی از بزرگترین جذب کننده های بازار و بازاریاب های دنیا «کوین لین کلر» قرار گرفته است. نایک همیشه به نظرات مشتریان خود اهمیت میدهد و متکی بر نیازهای مشتریان بوده است. همیشه ایده هایی که دارد عملی می سازد و به همین دلایل توصیه هایی نیز برای همه مردم می کند که این است که همیشه همه ایده های خود را عملی سازید به مسیر پیشرفت را در زندگی پیش بگیرید.

نایک محصولات فوق العاده و فوق پیشرفته ای دارد همچون nike air و پارچه‌های dri-fit یکی از بزرگ‌ترین دستاوردها و نقاط قوت این شرکت بوده است.

اگر شما خلاقیت و نوآوری های زیادی داشته باشید مشتریان پیش از پیش به سوی شما جذب خواهند شد.  نایک با سیاست‌هایی که داشته توانسته مشتریان جهانی داشته باشد. زیرا همیشه محصولات نایک بر اساس نیاز به مورد پسند مشتریان خود بوده است و در همه کشورهای جهان حتی در ایران نیز خواهان بسیار زیادی دارد.

متفاوت بودن از دیگران : «خط هوایی جنوب غربی»

راهکارهای موفقیت برندهای مطرح دنیا

سیاست های این شرکت هواپیمایی در ارائه خدمات به مشتریان خود کاملا متفاوت از قیمت های ارزان این خط هوایی و روش‌های ویژه خود را در میان مشتریان جایی داده است.

جمله ی مهمانسراها و فضای باز اختصاصی مسافران اشاره کرد که مسائل امنیتی پرواز را برای مشتریان به صورت های جذاب و شور انگیز و با شعر به مشتریان بیان می‌کنند. این کمپانی مشتریان خود را با ارزان ترین قیمت ها و آسایش و رفاه بیشتر است دیگر شرکت های هواپیمایی مسافران خود را جابجا میکنند. همین‌طور برخلاف دیگر شرکت ها برای جابجایی بارهای مسافران از آنها هزینه های دریافت نمی کنند که دیگر کمپانی های مسافربری هوایی اینگونه نیستند و همین دلایل باعث شده است که خط هوایی «جنوب غربی» را از دیگر کمپانی‌ها جدا شود.


لینک های مفید برای شما : 


[امتیاز: 1 میانگین: 5]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن