theme wordpress
آموزشپایگاه دانش آریا لوگوفناوری

رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی

رنگ مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ و سال ۱۳۹۸ انتخاب شد

موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ را رنگ مرجانی انتخاب کرد موسسه پنتون رنگ مرجانی را که سمبل حمایت گرما محبت و خوش بینی است رنگ سال ۲۰۱۹ تعیین کرد.

رنگ سال 2019 و سال 1398 رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹ و سال ۱۳۹۸ – رنگ مرجانی

موسسه پنتون به معنی کل رنگ ها موسسه ای است که در شهر کارلستات آمریکا واقع شده است این کمپانی هر ساله به صورت غیررسمی یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند که مورد توجه مردم و شرکت ها و برندهای مطرح و مدلهای لباس و دیگر شرکت ها قرار می گیرد و به سرعت در بین عموم معروف می شود.

ویژگی‌های رنگ مرجانی

رنگ مرجانی رنگی است که انرژی بخش بودن زندگی را تایید میکند رنگ مرجانی زنده با محبت و گرما آرامش و آسایش را در محیط بر مغان می آورد این رنگ در محیط جنبه های انرژی بخش بودن در طبیعت را منعکس می کند.

رنگ سال 2019 و سال 1398 - رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹ و سال ۱۳۹۸ – رنگ مرجانی

رنگ سال ۱۳۹۸ چیست؟

متاسفانه در ایران موسسه یا نهادی برای تعیین رنگ سال وجود ندارد که مردم و شرکتهای مد و لباس از این رنگ تبعیت کنند و به دلیل نبودن این نهاد در کشور ما شرکت ها و و مردم همان رنگ میلادی سال ۲۰۱۹ را به عنوان رنگ سال ۱۳۹۸ انتخاب می کنند.

رنگ سال 2019 و سال 1398 - رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹ و ۱۳۹۸ :

افرادی وجود دارد که به رنگ لباس و رنگ مبلمان و دکوراسیون منزل خود و به مد و فشن خود بسیار اهمیت می‌دهند و یا بسیاری از افراد وجود دارد که با رنگ ها سر و کار دارند و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند که به پایان رسیدن سال میلادی منتظر اعلام رنگ از سوی کمپانی پنتون هستند که فعالیت خود را با مد روز جلو ببرند که بتوانند جذابیت بیشتری برای مشتریان و یا اطرافیان خود باشد.

و بالاخره موسسه پنتون نیز همانند سال‌های گذشته در پایان سال میلادی رنگ سال جدید را معرفی کرد و و رنگ مرجانی را برای رنگ سال ۲۰۱۹ اعلام کرد.

رنگ سال 2019 و سال 1398 - رنگ مرجانی

مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ و سال ۱۳۹۸

موسسه پنتون که در حدود ۲۰ سال است رنگ سال ها را انتخاب میکند که در سال ۲۰۱۹ تمرکز بر زیر دریا داشته است از زندگی مرجان ها گفته است رنگ مرجانی زنده را برای سال ۲۰۱۹ و به تبعیت از آن سال ۱۳۹۸ انتخاب شده است کد رنگی انتخاب شده برای سال ۲۰۱۹ # fa7268 تعیین شده است رنگی که به تبعیت از موسسه پنتون مورد توجه خیلی از شرکت های فعال در زمینه مد و فعال در زمینه طراحی دکوراسیون و طراحی لباس استفاده می شود که بعد از این از این رنگ بیشتر در زندگی روزمره مردم مشاهده خواهیم کرد.

رنگ سال 2019 و سال 1398 - رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ مرجانی ای یک طیف رنگی از رنگ نارنجی می باشد که کمی رنگ طلایی به آن اضافه شده است و منعکس کننده گرما و محبت می باشد موسسه پنتون وقتی این رنگ را انتخاب کرد مورد توجه خیلی از مردم و موسسه های مد و فشن و طراحی دکوراسیون و طراحی لباس قرار گرفته به صورتی که در پست ها و نوشته ها و در مطالب خود از این رنگ استفاده می کنند موسسه پنتون می‌گوید که دلیل انتخاب رنگ مرجانی برای سال ۲۰۱۹ به دلیل منع کننده محبت و صمیمیت در بین افراد می باشد.

رنگ سال 2019 و رنگ سال 1398 - رنگ مرجانی

مرجانی : رنگ گرم

گروه پنتون این درباره رنگ مرجانی اینگونه می گوید که رنگ مرجانی جز رنگ های گرم میباشد رنگ های گرم اشتها آور هستند و ذهن افراد را به سمت خود سوق می‌دهند و به همین دلیل است که بیشتر از رنگ های گرم در فست فود ها استفاده می شود که ناخودآگاه افراد را به سوی خود جذب می‌کند و اشتهای افراد را برای خوردن هرچه بیشتر فست فود ها باز می کند و رنگ مرجانی نیز همین خاصیت ها را دارد و این تأثیرات را بر روی افراد می گذارد.

و همینطور رنگ مرجانی جز رنگ های شاد می باشد که صمیمیت و خوش بینی را برای بیننده منعکس می کند.

اگر خرید مبل در سال ۹۸ برای منزل خود دارید بهتر است این رنگ شاد و دوست داشتنی را دربین رنگ های مورد علاقه ی خود قرار دهید.

رنگ سال 2019 و سال 1398 - رنگ مرجانی

۲۰۱۹

[امتیاز: 2 میانگین: 4.5]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن