theme wordpress
آموزشپایگاه دانش آریا لوگو

رنگ لوگوی خود را چگونه انتخاب کنیم

رنگ لوگوی خود را چگونه انتخاب کنیم ؟

رنگ لوگوی خود را چگونه انتخاب کنیم سوالی است وقتی که تصمیم به راه‌اندازی استارتاپ یا وب سایت خود می کنید باید به فکر آن باشید که شما به یک لوگوی و آرم مختص خودتان نیاز دارید که توسط یک شرکت طراحی گرافیک طراحی شده باشد و همینطور شما به فضای اداری کارمند طرح کسب و کار و استراتژی مناسب برای جذب سرمایه و پیشرفت در بازار هدف نیاز دارید که در فرآیند به انتخاب رنگ مناسب برای استارت آپ خود و رنگ سازمانی خود وقت اختصاص دهید.

رنگ لوگوی خود را چگونه انتخاب کنیم

رنگ لوگوی خود را چگونه انتخاب کنیم – آریا لوگو

چه رنگی برای لوگوی خود انتخاب کنیم؟

شاید با خود بگویید که رنگ لوگوی یا وب سایت و یا کلا رنگ سازمانی شما چه ربطی به کسب و کار شما دارد اما واقعیت این است که رنگ انتخابی تاثیر خیلی زیادی برای موفقیت شما در کسب و کارتان دارد و خیلی اهمیت دارد که مخاطبان و مشتریان در هنگام خرید به ظاهر و رنگ بیشتر از عوامل دیگر اهمیت می دهند بطورکلی می توان گفت که ۸۵ درصد از مصرف کنندگان و رنگ را دلیل اصلی انتخاب یک محصول عنوان می‌کنند. معنی و مفهوم هر رنگ را به طور کامل بررسی کنید و در انتخاب رنگ برای سازمان خود روانشناسی رنگ را در نظر بگیرید.

بنابراین در مورد رنگ لوگو یا رنگ وبسایت و رنگ سازمانی خود خوب فکر کنید.

فرهنگ مناطق مختلف را در نظر بگیرید.

در انتخاب رنگ لوگوی یا وبسایت خود فرهنگ مناطق مختلف جهان را در نظر بگیرید و بازار هدف خود را به خوبی بسنجید و رنگ های خود را به صورت محتاطانه انتخاب کنید به طور مثال بعضی از موارد در مورد رنگ ها گفته شده که رنگ سفید در چین نماد مرد این در حالی که رنگ بنفش در کشور برزیل نماد مردی به شمار می آید و یا رنگ سفید در آمریکای شمالی نماد خلوص است. و اینجاست که اوضاع کمی پیچیده می شود بنابر این رنگ انتخابی شما مستقیماً در بازار فروش و شما نیز تاثیر بسیاری دارد.

انتخاب رنگ برای سازمان خود بیش از آنکه اغلب کارآفرینان و استارتاپ‌ها تصورش را می‌کنند اهمیت دارند.


لینک های مفید برای شما : 


رنگ لوگوی خود را چگونه انتخاب کنیم؟ – آریا لوگو

[امتیاز: 0 میانگین: 0]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن