theme wordpress
آموزشبازاریابی اینترنتیپایگاه دانش آریا لوگو

فواید داشتن ست اداری در کسب و کار

فواید داشتن ست اداری در کسب و کار

فواید داشتن ست اداری در کسب و کار ها در مکاتبات اداری یکی از مهمترین ابزارهای یک کسب و کار و سازمان برای ایجاد تعامل و ارتباط با کسب و کارهای دیگر است ارتباط های اداری به زبان رسمی یک کسب و کار است و اهمیت ویژه ای برای آنها دارد ایجاد هویت بصری در مکاتبات اداری بین سازمان ها بسیار مهم است که این مولفه را می توانید با استفاده از داشتن لوگو در روی سربرگ ها پاکت نامه های سازمانی خود و در مجموع در ست اداری خود داشته باشید که ست اداری شامل کارت ویزیتها پاکت نامه سربرگ های کوچک و بزرگ و برگه یادداشت و غیره می باشد که به صورت هماهنگ طراحی شده است و و این سوال پیش می آید که چرا داشتن سربرگ و ست اداری برای یک سازمان و کسب و کار فایده دارد.

فواید داشتن ست اداری در کسب و کار

 

فواید ست :

  • ایجاد اعتماد در مشتری
  • انتقال اطلاعات شما به مخاطبان
  • نشان از رسمی بودن شرکت شما
  • تثبیت برند شما در ذهن مخاطب
  • تبلیغات
  • نشان از نظم سازمانی
  • درج اطلاعات تماس شرکت شما

 

۱- ایجاد اعتماد

وقتی که با مشتریان خود یا دیگر سازمانها تعامل و ارتباط دارید و در این بین مسلم شما یک کارت ویزیتی به آنها داده اید آنها از شما یک کارت ویزیت کوچک دارند که بیانگر حرفه و کسب و کار شماست قطعاً اگر این کارت ویزیت شما طراحی منحصر به فردی و جذابی داشته باشد این طراحی در ذهن مخاطب خواهد ماند و نوعی اعتماد نسبت به شما در ذهن آنها ایجاد خواهد شد و این اعتماد به نوعی به مخاطب القا می‌شود و سعی می‌کند این کارت را در نزد خود حفظ کند و به مشتریان دیگری شما را معرفی می کند.

 

۲- انتقال اطلاعات به مخاطبان

در مکاتبات اداری وقتی که شما نامه ای یا سربرگ ی آنها فرستاده اید طراحی سربرگ و پاکت نامه خود به تنهایی توضیحات شفاهی و کتبی ویژه‌ای را از شما به مخاطبان و مشتریان و همکاران شما القا می‌کند بدون اینکه توضیحات اضافی به آنها بدهید تا و قادر است که اطلاعات زیادی را درباره شما به آنها منتقل کند اطلاعاتی که شاید در حالت عادی هم نمی توانستید آنها را انتقال دهید.

 

۳- رسمی بودن کسب و کار شما

وقتی که شما در مکاتبات اداری ست اداری مختص طراحی شده ویژه ای نسبت به خود دارید و با کسانی که با شما تعامل می‌کنند این نکته را به آنها اعلام می‌کنید که مجموعه شما دارای شخصیت رسمی و دارای یک شخصیت سازمانی می باشد و در کار خود حرفه ای هستیم و برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم که این نکته می تواند شما را در موفقیت کسب و کارتان کمک کند.

 

۴- افزایش ماندگاری برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان

وقتی که در مکاتبات اداری با کسانی که با شما تعامل دارند در هر ارتباط و در هر نامه نگاری وقتی که برند و لوگوی شما را بر روی کارت ویزیت و سربرگ و پاکت نامه را مشاهده میکنند بدون شک لوگو و برند شما به صورت ناخودآگاه در ذهن آنها ماندگار می شود و بدون اینکه شما هزینه اضافی برای ثبات کسب و کار خود انجام دهید صرفاً با داشتن ست اداری منحصر به فرد این موهبت تثبیت لوگوی شما برای شما به ارمغان خواهد پیوست که این نکته در بازار پر رقابت امروزه بسیار پر اهمیت است.

 

۵- استفاده به عنوان تبلیغات

در ست اداری اعلام ای وجود دارد که هر یک از آنها به تنهایی می توانند برای شما یک تبلیغات به حساب بیایند روی یک ابزار تبلیغاتی برای شما عمل کنند این روزها درسته تبلیغات هزینه‌های بالایی دارد. همین ست اداری می‌تواند هزینه تبلیغات شما را کاهش دهد و می تواند برای شما مشتریان جدیدی جذب کند.

 

فواید داشتن ست اداری در کسب و کار - آریا لوگو

۶- نشان نظم و ترتیب در سازمان شما

در مجموعه ست اداری نظم خاصی در طراحی آن وجود دارد و نظمی که در رنگ ها و طرح ست اداری مشاهده می‌شود همین نظم را به سازمان شما نیز انتقال می دهد و بیننده و مخاطب و مشتریان شما این نظم در آنها ادغام میشود و باعث اعتماد بیشتر و جذب وی به سمت مجموعه شما می شود.

 

۷- دسترسی آسان به اطلاعات تماس شما

در روی سربرگ هایی که در مجموعه ست اداری و کارت ویزیت ها وجود دارد شما با قرار دادن اطلاعات تماس خود در هر یک از اقلام ست اداری می توانید دسترسی آنها برای ارتباط با مجموعه شما را آسان‌تر میکند. و راحتی را برای مشتریان و مخاطبان شما به ارمغان می آورد.

 

فواید داشتن ست اداری در کسب و کار در آریا لوگو

[امتیاز: 1 میانگین: 1]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن