theme wordpress
آموزشبازاریابی اینترنتیپایگاه دانش آریا لوگو

مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی اگر چه در برخی از کسب و کارها و شرکت های مستقل برای فروش محصولات خود قسمت برنامه‌ریزی بازاریابی دارند و بازاریاب استخدام می‌کنند اما مدیریت بازاریابی فردی است که مسئولیت هماهنگی و اجرای این کمپین را به عهده دارد مدیران بازاریاب باید الگوهای خرید و فروش بازار کار را بشناسند پیام‌های و محتواهای تبلیغاتی نظارت داشته باشند.

چهار عنصر اصلی در مدیریت بازاریابی کسب و کار:

  • محصول
  • قیمت گذاری
  • تبلیغات
  • فروش محصول

مدیران کسب و کارهای جدید در قرن ۲۱ با استفاده از عنصر های بالا عنصر مردم را نیز بین عناصر اضافه کردند و به این نتیجه رسیدند که مخاطب مشتری و مردم پنجمین عنصر در کسب و کار می باشد.

هدف بازاریابی در مدیریت بازاریابی

برای آشنایی با اصول بازاریابی و فروش اول باید هدف خود از بازاریابی را مشخص کنید و تنها هدف شما از بازاریابی صرفاً مطرح کردن کسب و کار افزایش فروش محصولات و غیره می باشد و این را در نظر بگیرید که صرفاً با آگاهی دادن و نصب تبلیغ منجر به سرازیر شدن گروه مشتریان به سمت کسب و کار شما نمی شود برای ایجاد یک بازاریابی موفق باید تلاش ها و پژوهش های قابل توجهی صورت بگیرد.

هدف از بازاریابی چیست؟

به وجود آوردن مشتریان جدید فعالیت های بازاریابی اولین هدف آن این است که مشتریان احتمالی و جدید را به سمت کسب و کار شما بکشند و باعث افزایش سرمایه فروش شما بشود. افزایش مقدار فروش پس از آنکه محصول شما تولید شد پس از آنکه اقدامات بازاریابی انجام شد می‌تواند برای افزایش فروش محصولات و یا خدمات شما انجام پذیرد.

مدیریت بازاریابی در آریا لوگو

[امتیاز: 0 میانگین: 0]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن