theme wordpress
بازاریابی اینترنتیپایگاه دانش آریا لوگو

مدیریت کسب و کار خود

مدیریت کسب و کار خوب

برای مدیریت کسب و کار خود به عنوان یک کارآفرین باید مالک کسب و کار خود باشید  نه کاملاً در آن گرفتار باشید و تمام وقت خود را برای آن بگذارید برای رسیدن به هدف خود باید مدل بهتری از کسب و کار را برگزینید و آن را با قدرت ادامه دهید.

 اگر کسب و کار شما بدون حضور شما نتواند به فعالیت خود ادامه دهد شما در واقع کار آفرین نبوده و شاغل خود هستید ولی اگر فعالیت به کسب و کار شما بدون حضور شما مثلا وقتی که مدت مشخصی مسافرت رفته اید یک ماه یا یک هفته فعالیت شما متوقف نشده باشد و همانند گذشته بتواند به فعالیت خود ادامه دهد در این صورت می‌توانید ادعا داشته باشید که مالک کسب و کار خود هستید.

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار در آریا لوگو

داشتن کسب و کار بهتر

چگونه می توانید مدیریت کسب و کار خود را بهتر کنید و کسب و کاری او را نداشته باشید جواب آن بسیار ساده است و ایجاد هماهنگی بین سه مولفه زیر می باشد

  • کارکنان خود
  • فرآیند کار
  • استفاده از فناوری ها

با ایجاد هماهنگی بسیار زیبا و هماهنگ با این شماره می توانید کسب و کار خود را به بهترین صورت اداره کنید.

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار در آریا لوگو

 کارکنان و پرسنل

 حتی با داشتن بهترین فناوری ها و کارآمدترین دستگاه ها اگر نیروی کار ماهر و هماهنگ با این فناوری و دستگاه های تولیدی خود نداشته باشید قادر به بهره گیری مناسب از آنها او نه باشید نمی‌توانید در کسب و کار خود موفق باشید زیرا انسان ها به صورت ناخودآگاه بنده عادت هستند و علاقه ای زیاد برای تغییر عادت های بد خود ندارند.

اما چگونه می توانیم نیروی انسانی خود را با دستگاه های خود سیستم هماهنگ کنیم.

سعی کنید پرسنل کاری خود را با سیستم کسب و کار خود هماهنگ کنید و آنها را در سیستم درگیر کنید و در قالب های مشخصی از وظایف کاری محسوب نکنید در عوض به نیروهای کاری خود و پرسنل اختیار عملی بیشتری بدهید تا بتوانند راه حل های ابتکاری نیز برای انجام وظایف خود کشف کنند و در این صورت بهترین خروجی را از سیستم کسب و کار خود می توانید داشته باشید.

اگر نیروی کاری سیستم جدید را مورد قبول نداشته باشد و همچنان به سرکشی خود ادامه دهند تا احترام می توانید آنها را از شرکت اخراج کنید.

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار در آریا لوگو

 فرایند کار

برای مدیریت کسب و کار خود به صورت هدفمند باید فرایند کاری حد امکان به صورت ساده ای داشته باشید و تا نیروی کار شما به صورت هماهنگ و بهتر بتواند با این فرآیند کار کند با خروجی بهتری از کسب و کار شما به وجود بیاید اگر فرآیند انجام کسب و کار شما وقت زیادی می طلبد طراحی دوباره اتوماسیون و فرآیند کسب و کار می تواند بهتر باشد و به این می ارزد که در آینده کسب و کاری خود را تغییر دهید تا وقت کمتری برای کار بیشتر صرف کنید.

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار در آریا لوگو

فناوری های مورد استفاده در کسب و کار

فناوری موجود در کسب و کار برای مدیریت کسب و کار لازم و یکی از ملزومات اداره کسب و کار است چون فناوری هم می تواند بهترین خروجی را برای شما به ارمغان بیاورد و پیشرفت کاری شما را رقم بزنند هرچه کارمندان شما با ساز و کار و فناوری های مورد استفاده شما غریب تر باشد احتمال سازگاری آنها با سیستم کاری به ما خیلی کمتر خواهد بود. اگر فناوری که در کسب و کار شما وجود دارد انعطاف پذیری قابل قبولی داشته باشد تا کارمندان شما بتوانند با شرایط کاری شما هماهنگ باشد.

مالکان بیشتر کسب و کارها با ایجاد سیستم کاری مناسب بهترین فعالیت ها را برای مدیریت کسب و کار خود انجام میدهند و دیگر همه روزه به همه ساعته و همه ساله درگیر ایجاد شده خود نیستند آنها در شصت سالگی می‌خواهند موقعیت مناسبی داشته باشند در کنار خانواده سفرهای تفریحی رفته باشد که در این صورت هم درگیر خود کسب و کار خود نیستند و همچنان کسب و کار آنها به صورت حرفه ای ادامه و انجام می یابد.

مدیریت کسب و کار

مدیریت کسب و کار در آریا لوگو

آریا لوگو : طراحی لوگو ارزان و حرفه ای

مدیریت کسب و کار در آریا لوگو
[امتیاز: 1 میانگین: 5]
برچسب ها
نمایش بیشتر

Mahdi

مهدی نصرتی مدیر سایت آریا لوگو متخصص طراحی گرافیک. من و همکارام خیلی خوشحال هستیم که سهمی از پیشرفت شما در دست ما رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن