[تعداد: 1    میانگین: 3/5]
4 دیدگاه 636 بازدید دسته بندی: لینک کوتاه: https://aryalogo.com/blog/?p=7425
رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی

موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی ( رنگ سال ۱۳۹۸ )  انتخاب کرد موسسه پنتون رنگ مرجانی را که سمبل حمایت گرما محبت و خوش بینی است رنگ سال ۲۰۱۹ تعیین کرد. موسسه پنتون به معنی کل رنگ ها موسسه ای است که در شهر کارلستات آمریکا واقع شده است این کمپانی هر ساله به صورت غیررسمی یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند که مورد توجه مردم و شرکت ها و برندهای مطرح و مدلهای لباس و دیگر شرکت ها قرار می گیرد و به سرعت در بین عموم معروف می شود.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی - رنگ سال 1398

ویژگی‌های رنگ مرجانی

رنگ مرجانی رنگی است که انرژی بخش بودن زندگی را تایید میکند رنگ مرجانی زنده با محبت و گرما آرامش و آسایش را در محیط بر مغان می آورد این رنگ در محیط جنبه های انرژی بخش بودن در طبیعت را منعکس می کند.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی - رنگ سال 1398

رنگ سال ۱۳۹۸ چیست؟

متاسفانه در ایران موسسه یا نهادی برای تعیین رنگ سال وجود ندارد که مردم و شرکتهای مد و لباس از این رنگ تبعیت کنند و به دلیل نبودن این نهاد در کشور ما شرکت ها و و مردم همان رنگ میلادی سال ۲۰۱۹ را به عنوان رنگ سال ۱۳۹۸ انتخاب می کنند.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی - رنگ سال 1398

رنگ سال ۲۰۱۹ و ۱۳۹۸ :

افرادی وجود دارد که به رنگ لباس و رنگ مبلمان و دکوراسیون منزل خود و به مد و فشن خود بسیار اهمیت می‌دهند و یا بسیاری از افراد وجود دارد که با رنگ ها سر و کار دارند و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند که به پایان رسیدن سال میلادی منتظر اعلام رنگ از سوی کمپانی پنتون هستند که فعالیت خود را با مد روز جلو ببرند که بتوانند جذابیت بیشتری برای مشتریان و یا اطرافیان خود باشد. و بالاخره موسسه پنتون نیز همانند سال‌های گذشته در پایان سال میلادی رنگ سال جدید را معرفی کرد و و رنگ مرجانی را برای رنگ سال ۲۰۱۹ اعلام کرد.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی - رنگ سال 1398

مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ و سال ۱۳۹۸

موسسه پنتون که در حدود ۲۰ سال است رنگ سال ها را انتخاب میکند که در سال ۲۰۱۹ تمرکز بر زیر دریا داشته است از زندگی مرجان ها گفته است رنگ مرجانی زنده را برای سال ۲۰۱۹ و به تبعیت از آن سال ۱۳۹۸ انتخاب شده است کد رنگی انتخاب شده برای سال ۲۰۱۹ # fa7268 تعیین شده است رنگی که به تبعیت از موسسه پنتون مورد توجه خیلی از شرکت های فعال در زمینه مد و فعال در زمینه طراحی دکوراسیون و طراحی لباس استفاده می شود که بعد از این از این رنگ بیشتر در زندگی روزمره مردم مشاهده خواهیم کرد.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی

رنگ سال ۲۰۱۹

رنگ مرجانی ای یک طیف رنگی از رنگ نارنجی می باشد که کمی رنگ طلایی به آن اضافه شده است و منعکس کننده گرما و محبت می باشد موسسه پنتون وقتی این رنگ را انتخاب کرد مورد توجه خیلی از مردم و موسسه های مد و فشن و طراحی دکوراسیون و طراحی لباس قرار گرفته به صورتی که در پست ها و نوشته ها و در مطالب خود از این رنگ استفاده می کنند موسسه پنتون می‌گوید که دلیل انتخاب رنگ مرجانی برای سال ۲۰۱۹ به دلیل منع کننده محبت و صمیمیت در بین افراد می باشد.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی

مرجانی : رنگ گرم

گروه پنتون این درباره رنگ مرجانی اینگونه می گوید که رنگ مرجانی جز رنگ های گرم میباشد رنگ های گرم اشتها آور هستند و ذهن افراد را به سمت خود سوق می‌دهند و به همین دلیل است که بیشتر از رنگ های گرم در فست فود ها استفاده می شود که ناخودآگاه افراد را به سوی خود جذب می‌کند و اشتهای افراد را برای خوردن هرچه بیشتر فست فود ها باز می کند و رنگ مرجانی نیز همین خاصیت ها را دارد و این تأثیرات را بر روی افراد می گذارد. و همینطور رنگ مرجانی جز رنگ های شاد می باشد که صمیمیت و خوش بینی را برای بیننده منعکس می کند. اگر خرید مبل در سال ۹۸ برای منزل خود دارید بهتر است این رنگ شاد را دربین رنگ های مورد علاقه ی خود قرار دهید.

رنگ سال 2019 رنگ مرجانی

کاربرد رنگ مرجانی

رنگ مرجانی را می توانید در طرح و اجزاء زیر استفاده کنید :

  • کاربرد در طراحی ست اداری
  • استفاده در طراحی کارت ویزیت
  • استفاده از این رنگ در طراحی لوگو حرفه ای و آرم و نشان های خود
  • استفاده در طراحی پوستر های تبلیغاتی خود
  • استفاده در رنگ آمیزی اتاق و محل کار
  • استفاده در لباس
  • استفاده در ست های پوشیدنی مانند: کفش و کیف
  • دکوراسیون داخل منزل خود

و از رنگ مرجانی می توانید در سایر موارد نیز استفاده کنید.