[تعداد: 1    میانگین: 4/5]
5 دیدگاه 714 بازدید دسته بندی: لینک کوتاه: https://aryalogo.com/blog/?p=7190
رنگ لوگو خود را چگونه انتخاب کنیم

رنگ لوگو خود را چگونه انتخاب کنیم

رنگ لوگو خود را چگونه انتخاب کنیم ؟ سوالی است وقتی که تصمیم به راه‌اندازی استارتاپ یا وب سایت خود می کنید باید به فکر آن باشید که شما به یک لوگو و آرم مختص خودتان نیاز دارید که توسط یک شرکت طراحی گرافیک طراحی لوگو حرفه ای طراحی شده باشد و همینطور شما به فضای اداری ، کارمند ، طرح کسب و کار و استراتژی مناسب برای جذب سرمایه و پیشرفت در بازار هدف نیاز دارید که در نهایت به انتخاب رنگ مناسب برای استارت آپ و رنگ سازمانی خود وقت اختصاص دهید .

رنگ لوگو خود را چگونه انتخاب کنیم

چه رنگی برای لوگو خود انتخاب کنیم؟

شاید با خود بگویید که رنگ در طراحی لوگو یا سایت و یا کلا رنگ سازمانی شما چه ربطی به کسب و کار شما دارد اما واقعیت این است که رنگ انتخابی تاثیر خیلی زیادی برای موفقیت شما در کسب و کارتان دارد و خیلی اهمیت دارد که مخاطبان و مشتریان در هنگام خرید به ظاهر و رنگ بیشتر از عوامل دیگر اهمیت می دهند به طور کلی می توان گفت که ۸۵ درصد از مصرف کنندگان رنگ را دلیل اصلی انتخاب یک محصول عنوان می‌کنند. معنی و مفهوم هر رنگ را به طور کامل بررسی کنید و در انتخاب رنگ برای خود، روانشناسی رنگ را در نظر بگیرید .

بنابراین در مورد رنگ طراحی لوگو یا رنگ سایت و رنگ سازمانی خود خوب فکر کنید .

رنگ لوگو را در فرهنگ مناطق مختلف را در نظر بگیرید.

در انتخاب رنگ طراحی لوگو یا رنگ قالب سایت خود فرهنگ مناطق مختلف جهان را در نظر بگیرید و بازار هدف خود را به خوبی بسنجید و رنگ های خود را به صورت محتاطانه انتخاب کنید به طور مثال بعضی از موارد در مورد رنگ ها گفته شده که رنگ سفید در چین نماد مرد این در حالی که رنگ بنفش در کشور برزیل نماد مردی به شمار می آید و یا رنگ سفید در آمریکای شمالی نماد خلوص است. و اینجاست که اوضاع کمی پیچیده می شود بنابر این رنگ انتخابی شما مستقیماً در بازار فروش و شما نیز تاثیر بسیاری دارد.

انتخاب رنگ برای سازمان خود بیش از آنکه اغلب کارآفرینان و استارتاپ‌ها تصورش را می‌کنند اهمیت بسیاری دارد.

رنگ لوگو

چگونه برای طراحی لوگو خود رنگ مناسب انتخاب کنیم ؟

مارتین کریستی از طراحی لوگو حرفه ای در لندن می گوید: درک روانشناسی رنگ در طراحی لوگو  تاثیر بسیار حیاتی دارد.

ذهن انسان به محرک های بصری بسیار سریعتر پاسخ می دهد. و رنگ یکی از عوامل اصلی تعیین کننده در این واکنش هست . در هر دو سطح خودآگاه و ناخودآگاه، رنگ نه تنها در جهان طبیعی، بلکه در فرهنگ ما نیز، معنی را انتقال می دهند . شرکت ها نیز می توانند از این واکنش ها برای تاکید بر پیام نام تجاری خود استفاده های بسیار مفیدی کنند. موفقیت شما به عنوان یک مدیر کسب و کار نیز با درکی کامل از روانشناسی رنگ ها افزایش خواهد یافت.

تاثیر رنگ در طرح های گرافیکی

همان طوری که در بالا گفته شد رنگ ها تاثیر های بسیار زیادی در انتقال معنی و مفهوم دارند. استفاده بسیار مناسب در طراحی ست اداری ، طراحی پوستر ، طراحی تراکت ، طراحی منو رستوران ، طراحی لوگو و حتی در طراحی قالب سایت می تواند برای شما بسیار مهم و سودمند باشد.

رنگ لوگو خود را چگونه انتخاب کنیم

پس رنگ ها مهم هستند ؟

شما چطور رنگ لوگو خود را انتخاب میکنید ؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.