[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
5 دیدگاه 644 بازدید دسته بندی: لینک کوتاه: https://aryalogo.com/blog/?p=7218
تاثیر ست اداری در کسب و کار

تاثیر ست اداری در کسب و کار

تاثیر ست اداری در کسب و کار ها در مکاتبات اداری یکی از مهمترین ابزارهای یک کسب و کار و سازمان برای ایجاد تعامل و ارتباط با کسب و کارهای دیگر است ارتباط های اداری به زبان رسمی یک کسب و کار است و اهمیت ویژه ای برای آنها دارد ایجاد هویت بصری در مکاتبات اداری بین سازمان ها بسیار مهم است که این مولفه را می توانید با استفاده از داشتن لوگو در روی سربرگ ها پاکت نامه های سازمانی و  مجموعه خود در ست اداری داشته باشید که ست اداری شامل کارت ویزیتها پاکت نامه سربرگ های کوچک و بزرگ و برگه یادداشت و غیره می باشد که به صورت هماهنگ طراحی شده است.

این سوال پیش می آید که چرا داشتن سربرگ و ست اداری برای یک سازمان و کسب و کار فایده دارد؟

آیا طراحی ست اداری مهم است یا خیر ؟

ست اداری

تاثیر ست اداری در کسب و کار شما  :

  • ایجاد اعتماد در مشتری
  • انتقال اطلاعات شما به مخاطبان
  • نشان از رسمی بودن شرکت شما
  • تثبیت برند شما در ذهن مخاطب
  • تبلیغات
  • نشان از نظم سازمانی
  • درج اطلاعات تماس شرکت شما

۱- ایجاد اعتماد

از تاثیر ست اداری در کسب و کار ایجاد اعتماد بین شما و مخاطبان شما است. وقتی که با مشتریان خود یا دیگر سازمانها تعامل و ارتباط دارید و در این بین شما یک کارت ویزیتی به آنها داده اید آنها از شما یک کارت ویزیت کوچک دارند که بیانگر حرفه ای بودن کسب و کار شماست قطعاً اگر این کارت ویزیت شما طراحی منحصر به فرد و جذابی داشته باشد این طراحی در ذهن مخاطب خواهد ماند و نوعی اعتماد نسبت به شما در ذهن آنها ایجاد خواهد شد و این اعتماد به نوعی به مخاطب القا می‌شود و سعی می‌کند این کارت را در نزد خود حفظ کند و به مشتریان دیگری شما را معرفی می کند.

۲- انتقال اطلاعات به مخاطبان

در مکاتبات اداری وقتی که شما نامه ای یا سربرگ به آنها فرستاده اید نحوه طراحی ست اداری حرفه ای و طراحی سربرگ و پاکت نامه خود به تنهایی توضیحات شفاهی و کتبی ویژه‌ای را از شما به مخاطبان و مشتریان و همکاران شما القا می‌کند بدون اینکه توضیحات اضافی به آنها بدهید ست اداری شما قادر است که اطلاعات زیادی را درباره شما به آنها منتقل کند اطلاعاتی که شاید در حالت عادی هم نمی توانستید آنها را انتقال دهید. پس نگویید که ست اداری تاثیری در کسب و کار شما ندارد. این هم یکی از تاثیر ست اداری در کسب و کار است.

۳- رسمی بودن کسب و کار شما

از تاثیر ست اداری در کسب و کار این هست که  مجموعه ما رو یک مجموعه حرفه ای و توانمند نشان میدهد. که در حقیقت هم به این صورت است. وقتی که شما در مکاتبات اداری طراحی ست اداری ویژه ای نسبت به خود دارید و با کسانی که با شما تعامل می‌کنند این نکته را به آنها اعلام می‌کنید که مجموعه شما دارای شخصیت رسمی و دارای یک شخصیت سازمانی می باشد و در کار خود حرفه ای هستیم و برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم که این نکته می تواند شما را در موفقیت کسب و کارتان کمک کند.

تاثیر ست اداری در کسب کار

۴- افزایش ماندگاری برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان

وقتی که در مکاتبات اداری با کسانی که با شما تعامل دارند در هر ارتباط و در هر نامه نگاری وقتی که برند و لوگو شما را بر روی کارت ویزیت و سربرگ و پاکت نامه را مشاهده می کنند بدون شک طراحی لوگو حرفه ای برند شما به صورت ناخودآگاه در ذهن آنها ماندگار می شود و بدون اینکه شما هزینه اضافی برای ثبات کسب و کار خود انجام دهید صرفاً با داشتن ست اداری منحصر به فرد این موهبت تثبیت لوگو شما برای شما به ارمغان خواهد پیوست که این نکته در بازار پر رقابت امروزه بسیار پر اهمیت است.

۵- استفاده به عنوان تبلیغات

در طراحی ست اداری اقلامی طراحی می شود که هر یک از آنها به تنهایی می توانند برای شما یک تبلیغات به حساب بیایند روی یک ابزار تبلیغاتی برای شما عمل کنند این روزها درسته تبلیغات هزینه‌های بالایی دارد. همین ست اداری می‌تواند هزینه تبلیغات شما را کاهش دهد و می تواند برای شما مشتریان جدیدی جذب کند. و طراحی ست اداری حرفه ای همراه با یک طراحی حرفه ای لوگو می تواند برای شما خیلی خیلی مفید باشد.

۶- نشان نظم و ترتیب در سازمان شما

در مجموعه ست اداری نظم خاصی در طراحی آن وجود دارد و نظمی که در رنگ ها و طراحی ست اداری مشاهده می‌شود همین نظم را به سازمان شما نیز انتقال می دهد و بیننده و مخاطب و مشتریان شما این نظم در آنها ادغام می شود و باعث اعتماد بیشتر و جذب وی به سمت مجموعه شما می شود.

تاثیر ست اداری در کسب کار

۷- دسترسی آسان به اطلاعات تماس شما

از تاثیر ست اداری در کسب و کار این است که در روی سربرگ هایی که در مجموعه ست اداری و کارت ویزیتها وجود دارد شما با قرار دادن اطلاعات تماس خود در هر یک از اقلام ست اداری می توانید دسترسی آنها برای ارتباط با مجموعه شما را آسان‌تر می کند. و راحتی را برای مشتریان و مخاطبان شما به ارمغان می آورد.

آیا برای طراحی ست اداری هزینه های گرافی بکنیم ؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاد که برای طراحی ست اداری چقدر هزینه لازم است . آیا طراحی ست اداری ارزان و یا طراحی ست اداری گران قیمت تاثیری در موثر بودن آن در روابط ارتباط دارد یا خیر ؟ پاسخ این است که طراحی ست اداری ارزان در عین حال با کیفیت و ایده طراحی عالی بهترین انتخاب برای ست اداری می باشد.

 شما می توانید طراحی ست اداری ارزان را در مجموعه آریا لوگو سفارش دهید. مجموعه آریا لوگو علاوه بر طراحی لوگو حرفه ای خدمات طراحی ست اداری ارزان را نیز برای مشتریان سراسر کشور انجام می دهد.